O Nas

Jesteśmy grupą młodych ludzi którzy rozumieją jak poważne są problemy psychiczne dotykające dzisiejsze społeczeństwo. Uważamy że społeczeństwo świadome ich powagi oraz posiadające odpowiednią wiedzę na temat psychologii jest pierwszym krokiem do rozwiązania tego problemu.

Jestem Szymon, moim zadaniem w projekcie WellNest jest pisanie artykułów.
Interesuję się historią, językami obcymi, geografią oraz polityką, a w domu hobbystycznie uczę się języka niderlandzkiego. Moimi największymi zaletami jest niezłomność i obszerna wiedza ogólna. W przyszłości chciałbym zostać politykiem lub dyplomatą.
W wolnym czasie sporo czytam. Uwielbiam języki obce. Interesuje się filozofią polityki, ekonomii oraz psychologią i kocham dyskusje na te tematy. Jestem ogromnym fanem testów osobowości. Moimi ulubionymi są 16 personalities oraz
the big 5.
Moim zdaniem każda inicjatywa się liczy jako że każdy z nas jest po części odpowiedzialny za społeczeństwo w którym żyjemy.
Nazywam się Kacper Pietruczyk. Jestem uczniem 2 klasy liceum z rozszerzonym językiem angielskim i polskim. Chce zdawać maturę z rozszerzonego angielskiego, informatyki i rosyjskiego. W wolnym czasie lubię poczytać książki (najlepiej kryminał), ugotować coś smakowitego lub rozmawiać ze znajomymi. W naszej grupie zajmuję się pisaniem tekstów i korektą.
Cześć jestem Janek, w projekcie moim głównym zadaniem jest research – szukam partnerów, fundacji, różnych stron na Facebooku z którymi moglibyśmy nawiązać współpracę.
Moimi zainteresowaniami są nauki ścisłe; biologia i chemia, a także ekonomia. W przyszłości chciałbym pójść na studia medyczne dlatego już od dłuższego czasu rozwijam swoją wiedzą w stronę żeby jak najbardziej zwiększyć swoje szanse w dostania się na wymarzone studia.
Hej! Tu Helenka Schoen – Żmijanka. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i udzielać się społecznie. Naszym projektem chcę pokazać wszystkim młodym, że nie są sami. Na co dzień mimo chodzenia do klasy matematyczno-chemicznej interesuję się też muzyką, prawem, teatrem, sztuką i pisaniem. Prawdopodobnie, gdy spotkacie mnie kiedyś na ulicy, będę akurat dyskutować o sensie egzystencji, debatować o polityce lub cicho śpiewać pod nosem. Swoją działalność społeczną rozpoczęłam w zeszłym roku współtworząc projekt Generacja Zmian który otrzymał brązowego, srebrengo i złotego Wilka za najlepszą kampanię społeczna w Polsce. Wciąż działam i mam jeszcze wiele planów na przyszłość, a jednym z nich jest współtworzenie WellNest, bo wierzę, że małymi krokami, jesteśmy w stanie zmieniać świat na lepsze.
Hej! Nazywam się Ania Cieciorowska i zajmuje się grafiką w projekcie WellNest. Aktualnie chodzę do drugiej klasy LO o profilu mat-biol-chem. Dodatkowo chętnie udzielam się społecznie, w różnych projektach, również tych międzynarodowych. Jestem finalistka Future Leaders Exchange Program 21/22 I przyszły rok szkolny planuję spędzić w USA. Często pomagam jako wolontariuszka w swojej lokalnej społeczności. Kocham poznawać nowe kultury oraz podróżować. W wolnych chwilach sięgam po książkę i gitarę. Zdecydowałam się zrealizować projekt, ponieważ zauważyłam jak wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z powszechności chorób psychicznych i wierzę że to może się zmienić!
Hej, jestem Klaudia. Uczę się w 2 klasie liceum na profilu humanistycznym.
Uwielbiam literaturę, głównie z XIX wieku. Interesuje się sztuką – maluję, fotografuję i sama często coś piszę. W zespole przypadła mi idealnie pasująca do mnie rola pisarza artykułów.
W czasie wolnym lubię czytać książki- głównie o tematyce psychologicznej, ale czasem odchodzę od sekretów naszych umysłów na rzecz niezastąpionego „Wiedźmina”.
Cześć, jestem Mateusz ale od 1 klasy szkoły podstawowej wszyscy mówią mi „Mania”. Chodzę do 2 klasy liceum na profilu humanistycznym. Gram w siatkówkę i w różne gry komputerowe. Jestem wielkim fanem kina ,dramat ,komedia , czy film kostiumowy nie ma dla mnie znaczenia. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi oraz gram na komputerze. Przyszłość mocno wiąże z psychologią już teraz staram się czytać książki i słuchać różnych wykładów. Pokładam wielkie nadzieje w tym projekcie i jestem bardzo zadowolony z funkcji jaką w nim pełnie (pisarz).
Cześć, jestem Inga i jestem uczennicą drugiej klasy liceum. Wybrałam tam profil historyczno — politologiczny, co mocno łączy się z moimi zainteresowaniami.
Interesuję się polityką i działaniami społecznymi, a także muzyką. W wolnym czasie piszę opowiadania, haftuję i staram się pogłębiać swoją wiedzę polityczną. W projekcie zajmuję się prowadzeniem social mediów, korektą, a także okazyjnie pisaniem artykułów.
Wszystkie z tych rzeczy są dla mnie bardzo przyjemnym i rozwijającym zajęciem, gdyż mogę uzewnętrznić drzemiącą we mnie kreatywność czy umiłowanie do poprawnej polszczyzny 😉
Witajcie! Jestem Patryk i jestem studentem na kierunku inżynierii oprogramowania, po krótce i ogólnie – Informatyk 😉
W projekcie odpowiadam głownie za stronę oraz hosting czyli nasz główny sposób przekazania wam wiedzy, wsparcia i uproszczenia z zakresu psychologii. Interesuje się muzyką w rozumieniu tworzenia jak i jej edycji czy obróbki co mogę potwierdzić zamiłowaniem do beatboxu. Staram się uprawiać sporty wszelkiej maści czy to sporty walki, gry zespołowe czy obecnie mocno rozwijający się esport. Obrana przezemnie ścieżka zawodowa wymaga nieustannego rozwoju w czym pomaga między innymi udział w tym projekcie. Moją przyszłość mocno wiążę z obraną drogą kariery oraz z osobistym rozwojem i założeniem własnego domowego ogniska 🙂

Klaudia Kisiel
Uczennica technikum na kierunku grafika.
Na samym początku pracowała z nami zza kulis,zarówno od strony merytorycznej projektu jak i zajmowała się szatą graficzną strony.
Dziewczyna otwarta na nowe doświadczenia, ciepła i opanowana. Mistrzyni organizacji zarówno czasu oraz planu niezbędnego do wykonania powierzonych zadań.